• Ви знаходитесь тут:

 • Головна
 • Запобігання дитячого травматизму

Шановні батьки!
Не залишайте дітей без нагляду!

Виховуйте у дітей навички безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Знайдіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми, дайте їм чіткі рекомендації, як діяти у тій чи іншій ситуації.

Пам'ятайте, життя наших дітей залежить тільки від нас самих!

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ ДОРОГОЮ ДО ШКОЛИ:

Дорога до школи завжди є справжньою пригодою, але інколи вона може містити небезпеку, про яку ти маєш знати для того, щоб бути у безпеці.

Такі прості речі, як правильний одяг та світловідбиваючий матеріал, можуть зробити твою дорогу до школи безпечнішою.

Уяви свою дорогу до школи. Скільки дорожніх знаків ти бачиш? Скільки світлофорів ти проходиш? Скільки разів ти повинен перейти вулицю? При цьому не забувай звертати увагу також і на машини, що рухаються.

Будь завжди помітним!

/Files/images/otr.jpg

Особливо це стосується холодних і темних осінніх і зимових місяців. Ми радимо тобі носити світлий одяг, щоб водії машин тебе краще бачили у темряві.

Щоб зробити себе ще більш помітним для водіїв, доцільно пришити до одягу світловідвідбиваючий матеріал, який може врятувати твоє життя. Ти можеш, наприклад, зробити аплікацію з такого матеріалу та нашити її на свій одяг або прикріпити до рюкзака чи портфеля.

При увімкненому ближньому світлі водій автомобіля може побачити пішохода, який носить світловідбиваючий матеріал, з відстані 150 метрів. Якщо ж на тобі немає такого матеріалу, то водій машини побачить тебе лише з 30-ти метрів. А це дуже мало для того, щоб вчасно зупинити автомобіль.

/Files/images/svet.gif

Будь завжди помітним!

Бережи своє життя!

Стоп - ти повинен зупинитися та пропустити інших/Files/images/stop.gif

Дати дорогу - їдь повільніше або зупинись і пропусти інших/Files/images/propusti.gif

Пішохідний перехід- ти повинен переходити дорогу саме у цьому місці/Files/images/pewehod.gif

Доріжка для велосипедистів - ти повинен її використовувати для катання на велосипеді/Files/images/velo.gif

Доріжка для пішоходів - ти повинен нею користуватися, коли йдеш пішки/Files/images/pew_velo.gif

Житлова зона - ти повинен їхати повільно і звертати особливу увагу на дітей, які грають на вулиці, та пішо/Files/images/dvor.gif

Дорога до школи на машині

/Files/images/remen.gif

Як юний міліціонер ти розумієш, що треба пристібатися ременем безпеки під час кожної поїздки у машині, причому незалежно від того, скільки ти будеш їхати: дві хвилини або дві години. Нагадуй про це також тим, хто їде поруч з тобою в автомобілі.

Тільки той, хто пристебнутий ременем безпеки перебуває у безпеці.

А чи знаєш ти, що дитина завжди має подорожувати лише у спеціальному дитячому сидінні?

Спитай у своїх батьків, чи є у них для тебе дитяче сидіння.

Кiлькiсть переглядiв: 696

Коментарi

 • Валя

  2016-04-09 13:09:30

  Навпаки ,Ірина Олександрівна, залякувала учнів заниженням оцінок !!!! Куди дивиться керівництво , беручи на роботу , неадекватних "недоспеціалістів"???!!!жаххххх і ганьба !!!! P.S. Якщо, таке продовжуватиметься і далі, або керівництво не відреагує належним чином, то цей лист буде відправлено до вищих інстанцій , з підписами батьків!!!!!!!!...

 • Валя

  2016-04-09 12:59:59

  Не забувала ж вона, і демонструвати свої ораторські здібності, не маючи на те вагомих причин!!! Але це , не найголовніша трагедія , далі цікавіше! Практикант -Редька П., також вирішив підключитися до виховної роботи учнів , але набагато жорстокішим методом!!!!!!!! Знайшовши собі "жертву",в даному випадку -Ліра Михайла , учня 9-Го класу, практикант проявив надзвичайну жорстокість , вдаривши учня МЕТАЛЕМОЮ ПАЛИЦЕЮ В ПОТИЛИЦЮ!!!!!!!!! Закривавлена, налякана і поранена дитина вибігла з класу, до умивальник, але ні вчителька, ні практикант не відреагували...

 • Валя

  2016-04-09 12:57:10

  Прочитавши, вище написане, можу зробити висновок, що нас запевняють в тому, що "безпека наших дітей залежить тільки від нас самих"!!!! Але ж хто оберігатиме наших дітей від некомпетентних, агресивно налаштованих,молодих вчителів і практикантів????!!!! 08.04.2016 р. На шостому уроці, в той час,коли діти мали перебувати на уроці трудового навчання ,але вчитель -Шарапов Ігор Дмитрович порахував за потрібне збагрити дітей на плечі своєї дружини -Шарапової Ірини Олександрівни....яка проводила інструктаж ,по пилянню нігтів ,одразу для 8 і 9 класів ( надзвичайно педагогічно!!)...

 • Людмила

  2016-04-09 12:02:33

  ........

 • Mina

  2013-07-01 03:24:17

  I'm so glad I found my soouitln online....